Geri İade Koşulları

1) Geri iade ve ödeme sadece Web Hosting ve Reseller Hosting paketlerinde yapılmaktadır.

2) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetini satın aldıktan sonra 7 gün içerisinde iptal talebinde bulunmanız durumunda en geç 24 saat içerisinde (banka mesai saatleri içinde) geri ödeme yapılır.

3) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti çok yavaş çalışıyor ve sürekli erişim olmuyor veya sunucularımızdan kaynaklanan bir sebebten ötürü geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

4) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinde size garanti edilen maksimum web alanı ve aylık trafik bilgisi doğru değil ise Hosting veya Reseller hizmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

5) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin bulunduğu sunucunun veri merkezinde gerçekleşebilecek (yangın, deprem, sel ve diğer doğal afetler dışında) kapalı kalması durumunda Hosting veya Reseller hizmetini geri iade yapabilir ve ücretini geri alabilirsiniz.

6) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti sitemizde verilen özelliklerine uymuyor ise Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir paket satın almadan iletişime geçmeniz ve sunucu özelliklerini sormanız gerekmektedir, aksi taktirde yanlış satın aldım gibi durumlarda geri iade kabul edilememekte sadece paket yükseltmesi yapılmaktadır.

7) Domain (Alan Adı), SSL Sertifikası, VPS, VDS, Dedicated, Script Lisansı, Panel Lisanslama, Web Tasarımı ve bünyemizdeki diğer tüm hizmetlerde hiç bir şekilde geri iade yapılamaz, çünkü bu hizmetler geri iade koşullarına uygun değildir.

8) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin içinde barınan herhangi bir sitenin Hizmet Sözleşmesi 'ne uygun olmamasından kaynaklanan sonuçlardan dolayı geri iade veya ücreti geri ödeme talebinde bulunulamaz.

9) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti tüm scriptleri desteklemiyor olabilir. Kurduğunuz scriptin çalışmaması durumunda geri iade ve ücreti geri ödeme kabul edilmez. Bunun için paket satın almadan önce müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

10) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinde sitemizde yazılı olan tüm özellikler mevcut ise, size garanti edilen maksimum web alanı ve aylık trafik tam olarak sağlanıyor ise, çok yavaş çalışma ve sitelerde kapanma gibi durumlar olmuyor ise, Geri İade Koşulları 'na ve Hizmet Sözleşmemiz 'e uygun değil ise; geri iade yapılamaz ve ücreti geri ödeme yapılmaz.

11) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin geri iade yapılabilmesi ve ücretin geri ödenebilmesi için hizmet alındıktan sonra en geç 7 gün içerisinde iptal talebinde bulunulması gerekmektedir. Hizmet alındıktan sonra 7 gün geçmesi durumunda hizmetin geri iadesi veya geri ödeme talebi yapılamaz.

12) Konya Hosting bünyesindeki Web Hosting ve Reseller Hosting hizmetlerinden satın almış olduğunuz ürünlerin geri iadesinde %18 K.D.V, kullanılan gün bedeli, kırtasiye masrafları gibi birtakım kesintiler uygulama hakkını saklı tutmaktadır.

13) Hizmet/Ürün iptal talebinizi Konya Hosting müşteri panelinizden yapabilirsiniz. İptal talebinizden sonra KH-Destek masası üzerin 'den Finans & Muhasebe Departmanımıza 1 adet Destek Bildirimi oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturacağınız destek bildiriminde ücret iadesi istediğinizi ve banka bilgilerinizi içeren bilgileri yazmanız gerekmektedir.

14) Konyahosting.com ' dan hizmet almış olan tüm müşterilerimiz Geri İade Koşulları 'nı ve Hizmet Sözleşmemiz 'i okumuş ve kabul etmiş sayılır.